כנס UXI Live הוא אחד האירועים האהובים ביותר עלי במהלך השנה. יש מעט הזדמנויות לפגוש כל-כך הרבה אנשים שאוהבים ועוסקים ב-UX כמו בכנס הזה. פעם בשנה נפגשת קהילת ה-UX בישראל ליומיים של של לימוד אינטנסיבי, מעשי ומעורר השראה. אלה יומיים של נטוורקינג אפקטיבי והזדמנות לפגוש עמיתים למקצוע, לקוחות, מעסיקים וספקים לעתיד וגם סתם, אנשים מגניבים.

אם אתם עדיין לא מכירים את הכנס, אתם מוזמנים להתרשם מההרצאות שהיו בכנס של 2012, אפשר לצפות בהן עכשיו בחינם.

יש לי את העונג לארגן את הכנס בכל שנה, כבר 4 שנים ברציפות. אלה כמה חודשים עמוסים במיוחד, בעיקר בחודש שלפני הכנס עצמו, שבהם אני מתמסר לכנס, מבוקר עד ערב. השנה עובד איתי הצוות המורחב שלנו (גדלנו פי 2 מאז הכנס שעבר) וההבדל בהחלט מורגש.

השנה בכנס: 19 מרצים נפלאים ובהם כמה מוכרים במיוחד: דן אריאלי, שכתב, בין השאר, את הספר "לא רציונאלי ולא במקרה", יחתום את הכנס. הוא ידבר על הדרכים להתמודד עם הכשלון החוזר של "מחר דיאטה" – אבל אולי אצלכם זה אחרת :-)  איתי טלגם, מנצח מנוסה שהרצה, כמו אריאלי, ב-TED ובמקומות רבים אחרים, ידבר על הדמיון בין מנצח בתזמורת למאפיין חוויית משתמש.

בנוסף אליהם ישתתפו שני מרצים מארה"ב:

  • Jeff Gothelf שכתב את הספר "Lean UX" ויעביר גם הרצאה וסדנה בנושא, מומלצת במיוחד למי שנמצא בארגונים גדולים או עובד מול ארגונים כאלה.
  • Christian Crumlish, שמוביל את המוצר וה-UX בחברת הסטארטאפ הישראלית CloudOn. כולם אוהבים לדבר על Mobile First, הגישה שלפיה צריך להתחיל את האפיון והעיצוב מהסמארטפון. כריסטיאן דווקא מאמין ב-Tablet First, להתחיל את התהליך מהטבלט. הוא יסביר בהרצאה שלו, כמובן,  למה.

UXI Live 2013חוץ מכל אלה ומעבדכם הנאמן, ירצו בכנס עוד 14 אנשי מקצוע נהדרים, כמה מהטובים ביותר שיש בארץ. למעט ההרצאות של Jeff ושל Christian, כל הכנס יהיה בעברית.

כמו תמיד, ההרצאות יהיו ממוקדות בהעברת ידע מקצועי, בלימוד. שלא כמו כנסים אחרים (ואגב – גם זולים יותר), המרצים באים כדי ללמד, לא כדי לשווק. זה משהו שאני מתעקש עליו מהיום הראשון של כנסי UXI. אין לכנס "חסות הרצאה"; ההרצאות נבחרות אך ורק על-פי התוכן המקצועי והנסיון של המרצה.

אפשר לומר שהכנס הזה הוא ה"בייבי" שלי. אני מטפח אותו באהבה רבה ומשקיע בו זמן ומאמצים רבים, גם בתכנים וב"חוויית הכנס" וגם בפרסום שלו. לעדות: משתתפים חוזרים שוב ושוב, שנה אחרי שנה. מספר המשתתפים בכנס גדל בכל שנה ובכנס האחרון עמד על יותר מ-750 איש, הרבה יותר מכמה מהכנסים הגדולים שעוסקים ב-UX בארה"ב ובאירופה.

אני מקווה שנוכל להפגש בכנס השנה! אשמח לענות כאן לכל שאלה שיש לכם על הכנס.

לפרטים נוספים על הכנס:
uxilive.co.il/2013

שייך לנושאים: , ,