אפיון ועיצוב חוויית משתמש – UX & UI Design

מבניית האסטרטגיה ועד ההשקה

תכנון של מוצר חדש, או מחדש, מלווה בהרבה שאלות והתלבטויות – ובצדק. כל החלטה שתעשו יכולה להשפיע בצורה משמעותית על ההצלחה העסקית של המוצר.

אנו מלווים מוצרים החל משלב האסטרטגיה, שמציבה את היעדים וה-KPI's, ועד ליווי הפיתוח, שמוודא שכל רכיב מונח בדיוק כמו שהוא תוכנן. בדרך אנחנו משרטטים כל רכיב ומעצבים כל פיקסל, כך שיותאם בדיוק לצרכי קהל היעד ולצרכים העסקיים שלכם.

אנחנו מציעים ייעוץ בתחומי:

  • אסטרטגיית מוצר
  • מחקר חוויית משתמש
  • אפיון ועיצוב חוויית משתמש (UX & UI)
  • ניתוח נתונים ואופטימיזציה מתמשכת
  • אפיון ועיצוב מחדש לאתרים / מערכות (Redesign)

ההתמחות שלנו היא ביצירת מערכות מורכבות, אתרים ואפליקציות מובייל. רוצים לראות בעצמכם?
צפו בממשקים נבחרים שיצרנו או:
ספרו לי עוד על איך תתכננו עבורי מוצר מצויין

הדרכות מקצועיות לארגונים

אף פעם אל תפסיקו להשתפר

צריכים הרבה ידע ומהר? רוצים להזרים רעיונות חדשים לצוות או לישר מקצועית צוותים שלמים? מנסיוננו, מפגש עם אנשי מקצוע מנוסים שמגיעים מהשטח, מאפשר למצוא נקודות מבט חדשות על אתגרים ישנים וליצור שפה אחידה בין כל חברי הצוות.

הדרכות מותאמות לארגון שלך
אנחנו אוהבים להתאים את ההדרכות שלנו בדיוק אליכם: להשתמש בדוגמאות שרלוונטיות לעולם המקצועי שלכם ולדבר על האתגרים שחשובים לכם. הדרכה בארגון היא גם דרך מצויינת ליצור שפה אחידה ותהליך עבודה נכון בין מחלקות המוצר, ה-UX והפיתוח. היא משדרגת את תחושות הבטן שלכם עם ידע מקצועי מוצק, שיאפשר לכם לקבל החלטות בצורה מקצועית ומבוססת. זו גם דרך טובה להסביר לכולם את הערך שהארגון מקבל מהשקעה ב-UX ולגבש את הארגון סביב אסטרטגיית המוצר הנכונה.

התאימו הדרכה בדיוק לארגון שלי

הנחייה ומשוב מקצועיים – UX Mentoring

יש לך את מי לשאול

אם אי פעם הרגשתם תקועים על בעיה מקצועית, בלי חבר צוות מתאים להתייעץ איתו, אם אתם תמיד מחפשים את האדם המתאים לחלוק איתו התלבטויות מקצועיות – אנחנו יודעים בדיוק איך לעזור. אנחנו מציעים שירותי הנחיה ומשוב מקצועיים לפי ההתמחות הדרושה לכם.

למי מתאים המנטורינג?

  • מאפיינים ומעצבים שפועלים לבד בארגון
  • מנהלי UX ו-UI שמחפשים עין נוספת ואוזן קשבת
  • צוותי UX ו-UI שצריכים תגבורת מקצועית ונקודתית בפרויקט
  • מאפיינים ומעצבים שמעוניינים בעזרה בפתרון בעיות ספציפיות במסכים או בארגון

תמצאו את המנטור הנכון בשבילי

בדיקות שמישות – Usability Testing

לראות מה המשתמשים שלך באמת צריכים

ישנם מספר כלים לבצע בדיקות שמישות אך המטרה של כולם זהה: לבדוק איך קהל היעד שלכם משתמש ומגיב לאתר או למוצר התוכנה שלכם. הבדיקות יכולות להתקיים ב"מעבדה", אצלנו במשרד, או בצורה מרוחקת (remote testing), עבור משתמשים בכל מקום בעולם.

הבדיקות מאפשרות לנו להשיג מידע חשוב אודות התנהגות המשתמשים במערכת. בשונה ממערכות אנליטיקס, ניתן בעזרת בדיקות שמישות להבין לא רק מה המשתמשים עושים, אלא למה ואיך. התשובות האלו מאפשרות לנו ליצור שינוי מהיר ובטוח במוצר ולהשיג יותר משתמשים מרוצים שמבצעים את הפעולות שחשוב לנו שיבצעו.

עדיין לא מוכנים לבדיקות? נשמח לתת לכם דו"ח מומחה – סקירה שלנו עם המלצות לשיפורים במוצר.

גם את הדו"ח וגם את הבדיקות ניתן לבצע עוד לפני פיתוח והשקת המוצר.

ספרו לי עוד על בדיקות שמישות