פלטפורמה לניהול פרויקטי תמ"א - 90% המרות לרכישה

'תמאזון בילדר' הוא מיזם לניהול חכם של פרויקטים בבנייה, שנולד מתוך צורך אישי של הלקוח – בעצמו יזם בתחום הנדל"ן – והתפתח למוצר שישרת יזמים וקבלנים רבים.

עולם יזמות הנדל"ן הוא ecosystem והמערכת שהיזם ראה לנגד עיניו היתה צריכה להוות פלטפורמה לעבודה ותקשורת עבור כל המעורבים בתהליך פרויקט תמ"א 38: היזם, המשקיעים, הספקים, הדיירים ועוד.

בחברת תמאזון ביקשו מאיתנו ליצור מערכת שנותנת מענה לריבוי הפרסונות ותרחישי השימוש. זה דרש מאיתנו ליצור אפיון ועיצוב מודולריים, שמותאמים לפרסונות שונות, כך שכל אחת מהן תקבל בדיוק את המידע הרלוונטי לה על פי רמות הרשאה שונות וצרכים שונים.

על ידי שימוש בתצפיות וראיונות עומק עם משתמשים פוטנציאליים, שעשינו כחלק מהמחקר, מצאנו שהמשתמשים הם מוכווני משימות ספציפיות בכל שלב בתהליך. לכן אפיינו מערכת שתמקד בכל שלב את המשתמש במשימות העיקריות בהתאם לתפקידו בתהליך פרויקט התמ"א, ובהתאם לשלב שבו הוא פועל כרגע.

בעזרת הכלים שאפיינו ועיצבנו עבור הלקוח, הוא הצליח להגיע ל-90 אחוזי רכישה (!) מבין הלקוחות הפוטנציאליים שהמוצר הוצג בפניהם.

אנחנו אחראים ל:

אסטרטגיית מוצר, אפיון ועיצוב.

הירידה לפרטים, ההקפדה על דקויות והעלאת השאלות הנכונות על ידי הצוות של יוניק יו איי, עזרו לנו בתהליך הפיתוח של המוצר. ההצלחה המטאורית שלנו היום – מבחינת אחוזי המרה – מיוחסת רבות ליוניק יו איי. הבחירה בהם, זו אחת ההחלטות העיסקיות הטובות שקיבלתי בשנה החולפת

אביחי אלקובי, CEO, תמאזון