פלטפורמה לקישור בין מעסיקים למחפשי עבודה

המוצר של חברת Realmatch הוא פלטפורמה שנועדה לקשר בין מעסיקים למחפשי עבודה על פי התאמות אפשריות כמו מיקום גיאוגרפי, תחום עבודה, והתאמה בין דרישות ליכולות. צד המוצר שפונה לקהל רחב מופיע באתרי חדשות מקומיים – לוח מודעות דרושים, ועל-כן נדרש להיום גמיש בתצוגה ובעיצוב.

Realmatch הגיעו אלינו עם מוצר מאופיין וביקשו שנעצב אותו בלבד, אולם לאורך תהליך העבודה זיהינו נקודות שדרשו גם התייחסות לאפיון תהליכי השימוש. בעבודה צמודה ושיתוף פעולה פורה, הצלחנו לא רק לעצב את המוצר בצורה מיטבית, אלא גם לדייק את הפתרונות האפיוניים במוצר.

Realmatch הבינו שהמשתמשים העיקריים שלהם – מחפשי העבודה – חייבים להיות זמינים ומעודכנים בהיצע המשרות, לכל אורך תהליך חיפוש העבודה. לכן היה להם חשוב שהמוצר יהיה רספונסיבי באופן מלא כך שהמשתמשים יוכלו לגשת אליו בבית, בדרכים ובכל מקום.

העיצוב שייצרנו עבורם הוא גמיש לחלוטין: הוא תומך בכל הפלטפורמות (דסקטופ, טאבלט, סמארטפון), וגם מאפשר החלפה פשוטה של המיתוג עבור החברות שמשתמשות בפלטפורמה שלהם.

אנחנו אחראים ל:

עיצוב גרפי.

תהליך האפיון והעיצוב שלנו עם יוניק יו איי היה יעיל וחכם, וכזה שלאורכו הצלחנו, יחד, לדייק את הדברים לכדי מוצר מעולה. והכי חשוב: הצוות ידע לעבוד: להיות קשוב מצד אחד, אבל גם נחרץ כשצריך!

ירון פלקס, ראש תחום Realmatch, UX