אופטימיזציה לניהול משימות בזמן אמת

המערכת של PNMSoft עוזרת למנהלים לייעל את הקצאת העובדים והמשאבים למשימות, בצורה האופטימלית, לצורך קיצור זמן העבודה ו/או הקטנת העלויות לארגון.

זהו הפרויקט השני שלנו עם החברה, אחרי שאפיינו ועיצבנו עבורם גם את גרסת המובייל של המוצר הראשי לניהול תהליכים ארגוניים.

המערכת נועדה לשרת מנהלים שרוצים לקבל תמונה עדכנית של מצב ניהול המשימות בארגון, לנתב את עומס העבודה בין צוותי העובדים, בהתאם לזמן התגובה הרצוי ועלות המשאבים של כל משימה.

ראשית, הפתרון שלנו נתן מענה על הצורך של המנהלים לראות תמונת מצב של עומסי עבודה, הספק עבודה ומדדים עיקריים נוספים, במבט רוחבי על כל הארגון, ולקבל גם המלצות לניהול המשימות.
בשלב השני יכולים המנהלים לנתב את המשימות בין הצוותים, וכך להצליח לעמוד בדד-ליין מסויים או לצמצם את עלות המשאבים לביצוע משימה.

 

אנחנו אחראים ל:

אפיון ועיצוב.

זהו הפרויקט השני שבו אנחנו נעזרים בשירותיהם המקצועיים של Uniq UI והתוצאה, שוב, מדהימה! הצוות המקצועי הצליח להבין את התחום שלנו ושל הפתרון הנחוץ. חברי הצוות הובילו אותנו לאפיון הנכון, והציעו לכל בעיה מורכבת פתרון יצירתי שבו המשתמש נמצא במרכז.

האפיון והעיצוב עשו לנו את ה"WOW" שלו ייחלנו. לאורך כל הפרויקט הרגשנו שחברי הצוות המקצועי והאיכותי של Uniq UI עומדים לצדנו והצלחת הפרויקט חשובה להם כמו שהיא חשובה לנו.

אורנה קהיל, סמנכ"ל מחקר ופיתוח, PNMsoft