מערכת אוטומציה לתהליכי הפצת קוד

לחברת Nolio יש מוצר מוביל בשוק הבינלאומי של אוטומציה של תהליכי הפצת קוד (deployment). בין לקוחות המוצר תמצאו חברות מהגדולות בעולם, כמו Credit Suisse, ING, Vodafone, Shell וגם חברות מוכרות מהשוק הישראלי כמו לאומיקארד, 888, Kenshoo ואחרות.

נוליו פנו אלינו כשהחליטו לפתח מוצר חדש, Release Center, המרחיב באופן משמעותי את מגוון הפתרונות שהם מציעים ללקוחותיהם. המוצר מאפשר לאגד את כל פעולות ה-deployment הנדרשות עבור release ספציפי, לנהל אותן ולהפעיל אותן, על-פי הצורך, בסביבות עבודה שונות.

היתרון שנוליו מציעה לארגונים הגדולים עימם היא עובדת, הוא ניהול של תהליכי הטמעת גירסאות שיכולים להיות מורכבים מאוד. האתגר האפיוני והעיצובי היה לבנות מערכת אשר נועדה למומחים העוסקים בפעילות מורכבת, ויחד עם זאת לעשות זאת בצורה ברורה ושמישה. הצלחנו לעשות זאת כשכל יכולות המוצר באות לידי ביטוי. המוצר החדש חוסך זמן יקר רב ללקוחות החברה וזוכה אצלם לאהדה רבה.

אנחנו אחראים ל:

אפיון, עיצוב.

» בקרו באתר Nolio

העבודה עם ברק ויניב הייתה על פרוייקט חדש מתחילתו ועד סופו. הם ידעו לשאול את השאלות הנכונות, לתת את הטיפים הנכונים, ולהציע לנו ממשק משתמש שנתן חוויה מעולה ללקוחות שלנו. הפידבקים מהשטח היו מצוינים!

אורי שיינר, Functional Architect, Nolio