פלטפורמת ה-VOD של שידורי קשת

אתר מאקו TV הוא הפלטפורמה העיקרית של קשת להצגת כל תכני השידור שלה. מדובר באלפי פרקים מסדרות, תכנים לילדים וחדשות ששודרו בערוץ 2 – קשת לאורך השנים. מאקו משקיעה מאמצים גדולים להיות בחזית הטכנולוגיה בכל מה שקשור לשידור תכנים טלוויזיוניים על גבי האינטרנט ובכלל זה היתה הראשונה בארץ לאמץ טכנולוגיות של שיתוף גולשים בחוויית הצפיה ומתן מענה לתכני השידור על גבי פלטפורמות מובייל וטאבלט.

מאקו פנו אלינו באמצע 2012 במטרה ליצור אתר אינטרנט ייעודי שיכיל את כל התכנים האלו ויהפוך להיות מקור מוביל לתוכן טלוויזיוני על גבי האינטרנט. ההנחיה שניתנה לנו היתה ליצור ממשק בעל מראה ייחודי ומרשים שיאפשר ניווט בין שלל התכנים יחד עם שמירה על נקיון גרפי ופונקציונלי.

בתהליך העבודה מול מאקו פיתחנו מספר קונספטים שונים עד שלבסוף התמקדנו בפורמט שנותן דגש גדול לתוכן ומענג את המשתמשים על ידי אינטראקציות ממשק קטנות. הצוות המורחב של מאקו התגייס בכדי לממש את הקונספט על פני האתר כולו, משימה גראפית וטכנולוגית לא פשוטה כלל.

אנחנו אחראים ל:

קונספט חוויית משתמש. עיצוב: מאקו.

» בקרו באתר mako TV

פרוייקט mako TV הוגדר כאחד מפרוייקטי הדגל בחברה והכיל בתוכו אתגרים רבים בתחום העסקי, הטכנולוגי, העיצובי והממשקי. יניב וברק ליוו אותנו מתחילתו של הפרוייקט והיו קשובים לצרכי הארגון ובעיקר לשינויים שחלו בדרישות במהלך התפתחות המוצר.

ראוי לציין בעיקר את העובדה שבזכות ניסיונו הרב, הצוות ביוניק יו איי ידע להסב את תשומת ליבנו לפרטים הקטנים שאינם דווקא מפורטים באפיון אך הם אלו שעושים את ההבדל הגדול בחוויית המשתמש.
המקצועיות והסבלנות הרבה של יניב הרשימה אותנו לאורך כל הפרויקט. העבודה עם Uniq UI היתה למידה מתמשכת ומהנה.

עדי קוז'יקרו, מנהלת מוצרים, קשת