מערכת אבטחה בשליטה מהסמארטפון

כבר מעל ל-30 שנה מייצרת ומשווקת קבוצת ריסקו פתרונות אבטחה לבתים פרטיים ולעסקים קטנים. בתקופה זו מיצבה ריסקו את עצמה כמובילה בשוק, עם עשרות סניפים ומיליוני לקוחות ברחבי העולם.

החברה מציעה פתרונות אבטחה הכוללים בין היתר מערכות גילוי פריצה, בקרת כניסה, שליטה בהתקני בית חכם ותקשורת עם מוקד אבטחה מרכזי. פרויקט iRISCO היווה המשך לפרויקט אחר שביצענו עבור החברה, ואחד מבין רבים שעשינו עבור RISCO Group לפניו ולאחריו.

מטרת הפרויקט שקדם לפרויקט זה היתה ליצור גרסת טאבלט למקלדת שליטה הממוקמת בפתח הבית או העסק. בפרויקט הנוכחי ביקשו בריסקו להמיר את תצוגת הטאבלט לסמארטפון. במהלך המחקר הבנו שהפתרון לא יכול להסתכם בהתאמת התצוגה, אלא צריך להתחשב בתסריטי השימוש הייחודיים לפלטפורמה. לכן יצרנו אפיון נפרד המספק מענה לתסריטי השימוש, החל מדריכה ונטרול של מערכת האבטחה ועד לצפייה מרחוק במצלמות וטיפול מיידי במקרה של אזעקה.

כמו בפרויקטים רבים שלנו, תהליך אפיון חוויית המשתמש בפרויקט iRISCO היה נדבך חשוב בגיבוש האסטרטגיה הדיגיטלית של החברה. דיאלוג מתמשך עם אנשי המוצר והטכנולוגיה, יחד עם קשירת הקצוות בין יעדים עסקיים והבנת צרכי הלקוח, הפכו את iRISCO לאחד ממוצרי הדגל של קבוצת ריסקו. בנוסף, הקונספט העיצובי שיצרנו עבור הפרויקט הפך לסטנדרט במוצרים נוספים של ריסקו.

צפו בכתבה באתר גלובס אודות המערכת. הכתבה מוצגת גם להלן.

אנחנו אחראים ל:

אפיון, עיצוב.

חמי פינצי, סמנכ

"עבודת המחקר היסודית של UniqUI כללה איסוף מידע ממשתמשי המערכת ומאיתנו, בעזרתו בוצעו ניתוח ואפיון של משימות המשתמש.
בזכות התהליך היסודי הזה הצלחנו לשפר את חוויית המשתמש בצורה משמעותית, מה שמיצב את האפליקציה שלנו כמובילה בתחומה"

חמי פינצי, סמנכ"ל בכיר לשיווק ומוצרים, קבוצת ריסקו