הכל מתחיל בתיעדוף נכון של צרכים ויכולות

לחברת Aternity יש מוצר שמאפשר למנהלי IT וצוות התמיכה הטכנית בארגון לעקוב אחר התנהלות רשת המחשבים שלהם, ולמדוד את ביצועי מערכות התוכנה השונות בארגון, בכל נקודות הקצה – עמדות המחשב בארגון.

המוצר מאפשר להם לזהות תהליכים בעיתיים ונקודות כשל במערכות הדיגיטליות של הארגון, מתוך מדידה של הביצועים בפועל אצל כל אחד מהעובדים. המערכת מורכבת ממגוון דשבורדים שמציגים את מצב האפליקציות והשרתים בארגון, על מנת לתת תמונת מצב לבעלי העניין בארגון.

Aternity ביקשו שנאפיין ונעצב את המערכת מחדש, לאחר שנים שבהן המוצר התפתח בכיוונים שונים, כך שתהיה מאורגנת בצורה טובה יותר ותתמוך בצורה מושלמת במשימות של המשתמשים בה.

על מנת לשפר ולייעל את תהליכי העבודה של המשתמשים עם המוצר, היה לנו צורך לחדד את הגדרת משתמשי המערכת ולהבין את הצרכים, האתגרים והמכשולים העיקריים, שהמערכת תסייע להם לפתור. במהלך שלב המחקר, הגדרנו פרסונות – משתמשים טיפוסיים במערכת – והגדרנו תסריטי שימוש, שסייעו לנו לתכנן מבנה חדש למערכת כולה, ואפיון חדש למסכים השונים. לאורך התהליך, עלו אצל הצוות ב-Aternity הרבה כיווני מחשבה וצרכים מנוגדים של קהלי יעד שונים, ואנחנו היינו שם כדי לעזור למקד את המוצר וליצור סדר עדיפויות ברור ומוגדר.

אנחנו אחראים ל:

אסטרטגיית מוצר, אפיון ועיצוב.