איך הופכים מערכת B2B לחברתית?

חברת Amital מספקת פתרונות ERP לחברות שילוח, והמוצר שלהם נותן מענה לכל הצרכים בנושא של שילוח בינלאומי. זוהי מערכת מורכבת שמכסה את כל ההיבטים של התהליך: מעקב אחר משלוח, גביית כספים, מעבר סחורות במכס ועוד.

Amital ביקשו שנוסיף שכבת סושיאל על מערכת ה-web שלהם, כדי לאפשר למשתמשים השונים בה, לתקשר זה עם זה, לשתף ידע ונתונים חשובים בנוגע ללקוחות. על מנת להקל על המעבר של המשתמשים למצב בו הם מתקשרים באמצעות המערכת בלבד (ולא בערוצי תקשורת חיצוניים לה), בחרנו להשתמש בקונבנציות של רשתות חברתיות, כך שעבור המשתמשים, הממשק ייראה מוכר ונוח לשימוש.

במקביל לעבודה על ממשק ה-web, 'עמיטל' רצו שנאפיין פתרון גם עבור ממשק הדסקטופ של המערכת. הצורך שעלה מאנשי התפעול, היה לנהל קבצי PDF עמוסים, כך שתיחסך מהם עבודה רבה של סינון ומיון מידע. הפתרון שהצענו, אפשר להם לגשת בדיוק למידע הדרוש להם עבור משימות הניהול המידיות. פתרון שהתבסס על הצגה ויזואלית ומיקוד במשימות ספציפיות, כך שכל תשומת הלב של המשתמש תוקדש למשימה אותה הוא מנהל.

אנחנו אחראים ל:

אפיון ועיצוב.

העבודה עם יוניק יו איי נעשתה בשיתוף פעולה מושלם. איכשהו, הם הצליחו להפתיע אותי, בכל פעם מחדש: בזכותם למדתי שלא חשוב כמה אני מכירה את הלקוחות שלי ואת הצרכים שלהם, תמיד יש זווית נוספת להסתכל על הדברים, ופינות נוספות שצריך להאיר. בעזרת הרעיונות של הצוות ביוניק יו איי, נתנו ללקוחות שלנו משהו שהם עדיין לא יודעים שהם זקוקים לו, אבל הם יודו לנו אחר כך

פרלה בסרבה, סמנכ"לית מוצרי תוכנה, עמיטל