מערכת גישה מאובטחת לשירותי ענן

אקסלס פנו אלינו עם רעיון מעניין מאוד ועם צורך אמיתי שהם זיהו בשוק: אבטחת תהליך הכניסה לשירותים מבוססי ענן בעזרת זיהוי המשתמש דרך הסמארטפון.

הפתרון הטכנולוגי של אקסלס נשען על פלטפורמת המובייל ויוצא מנקודת הנחה נכונה כי מכשיר הסמארטפון  הוא פריט אישי שאנחנו לא זזים בלעדיו. על בסיס זה, אמרו באקסלס: בואו נשתמש במכשיר הסמארטפון על-מנת ליצור שכבת הגנה נוספת בזיהוי משתמשים מול שירותים מבוססי ענן.

בנסיון כניסה לשירותי אינטרנט אשר הגדרנו אותם מראש, מתבקש המשתמש להמשיך את תהליך הכניסה דרך מכשיר הסמארטפון. אז הוא צריך להקיש את הסיסמה שלו בטלפון האישי שלו ורק אז הוא מנותב לשירות אליו רצה להיכנס. כל נסיון פריצה לחשבון מצד גורמים בלתי מורשים ייתקל במחסום זה. הפורץ יצטרך לפרוץ את שם המשתמש והסיסמה של החשבון, אך יצטרך גם להחזיק פיזית את הטלפון הנייד של אותו אדם בכדי להצליח להיכנס לחשבון האישי שלו.

תהליך האפיון והעיצוב נעשה בשיטת AGILE כאשר הטיפול בהבטים השונים של השימוש במוצר נעשה בסבבים בהתאם להגדרות ה Road Map של המוצר. המוצר של אקסלס היווה אתגר אפיוני ועיצובי מיוחד אשר שילב בתוכו מגוון של משתמשים שונים על פלטפורמות שונות: Web ומובייל, אנדרואיד ואייפון.

אנחנו אחראים ל:

אפיון ועיצוב.

יוניק יו איי איפיינו ועיצבו את חווית המשתמש במערכת שלנו. העבודה עם יוניק יו איי סייעה רבות ביצירת חווית משתמש טובה יותר מהמתחרים, כמו בהורדת עלויות למידה של המערכת, והתקבלה בחיוב בקרב הלקוחות והמשתמשים – מחזה לא נפוץ במערכות אבטחה. והחשוב מכל, כלקוח הרגשתי קשב רב בעבודה השוטפת, ומחויבות אמיתית להצלחת המערכת והחברה.

רן נאמן, סמנכ"ל מוצרים, accells