העבודה מול מגוון רחב של פרויקטים בארץ ובעולם מעמתת אותנו לא פעם, כאן ביוניק יו איי, מול אתגרים ודרישות שלא הכרנו בעבר. כל פרויקט מצריך מאיתנו ללמוד תחומים חדשים ולפתח שיטות עבודה שיתאימו עבורם. ומה אתכם? יש לכם את הזמן להשקיע בלמידת עומק עבור כל תחום חדש, כל מילת באזז שנוצרת ולשפר את העבודה שלכם באופן מתמשך? לא? אין בעיה, אנחנו נדאג לכם.

אנחנו חיים בתקופה מדהימה. זה עידן של חדשנות טכנולוגית שממציאה את עצמה מחדש בכל יום. יש סיפוק אדיר בלמידה בלתי פוסקת ובמעקב אחר הדברים המדהימים שבני אדם ממציאים. אבל יש גם חסרונות. לדוגמא, מכירים את מילות הבאזז שנאמרו סביבכם כבר מליון פעמים אבל אף פעם לא צללתם מספיק לעומק כדי להבין אותן? אתם מהנהים בפגישות ורושמים לכם ביטויים לבדוק בגוגל מאוחר יותר, אבל אף פעם לא מגיעים להתעמק בהם באמת.

הפרוייקטים עליהם עובדים בסטודיו של יוניק יו איי מעלים לפני השטח נושאים כאלו באופן קבוע. האתגרים היום-יומיים שלנו כוללים לימוד מתמשך של טכנולוגיות, מתודלוגיות, גישות ומחקרים חדשים. היעד שלנו הוא לקוח מרוצה עם מוצר מנצח, והרבה פעמים הדרך לשם היא למידת עומק של דרישה חדשה, שלא הכרנו עד אותו הפרויקט.

321_311_3

רספונסיב: כבר לא רק מילת באזז

אבל לא פחות משאנחנו אוהבים ללמוד, אנחנו אוהבים ללמד! אז החלטנו לחלוק את הידע הזה עם כל מי שמעוניין ללמוד. אנחנו כאן כדי לסגור לכם את הפינות, לכסות לכם את הבורות ולתפור לכם את העבודה השוטפת. אנחנו רוצים לשים אתכם על שיט רגוע אל עבר האופק, אל עתיד שבו אתם יודעים כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לעשות את העבודה שלכם בצורה הטובה ביותר.

3 סדנאות חדשות עם התמחות ממוקדת

יצרנו 3 סדנאות, שמתמקדות בנושאים שהצריכו מחברי הצוות שלנו למידת עומק והוסיפו ערך משמעותי לעבודה שלהם. הסדנאות מיועדות לקהל הרחב ובמיוחד למאפייני חוויית משתמש ולמנהלי מוצר שרוצים להפוך את העבודה שלהם לטובה יותר.

עיצוב למאפיינים ומנהלי מוצר: אסתטיקה מעשית

עדוא שביטסדנה בת יומיים עם עדוא שביט, סמנכ"ל חוויית משתמש ושותף ביוניק יו איי. הסדנה תשכלל יכולות ותפסח תפיסה אסתטית, תעזור לכם להבין את אבני הבסיס של העיצוב ותספק לכם כלים לבחון, לבקר ולשפר עיצובים, שלכם ושל אחרים.

קראו עוד על הסדנה

 

 

מיקרו-קופי: המילים הנכונות, במקום הנכון, בזמן הנכון

kineretסדנה ממוקדת עם כנרת יפרח, יועצת מיקרו-קופי בעברית, מנחה סדנאות כתיבה ואשת תוכן כבר 10 שנים. בסדנה תינתן מתודולוגיה סדורה לכתיבת מיקרו-קופי, כולל צ'ק-ליסט מפורט לביצוע. יינתנו דגשים לגבי אזורים שונים בממשק והתייחסות לכל ההיבטים שמיקרו-קופי משפיע עליהם (שמישות, המרות וקשר רגשי).

קראו עוד על הסדנה

 

רספונסיב מאפס למאה: אפיון וניהול מוצרים רספונסיביים

Oren_new_merubaסדנת יום מרוכזת ויסודית עם אורן שמיר, מאפיין חוויית משתמש בכיר ביוניק יו איי. אם אתם רוצים לאפשר למשתמשים שלכם חווייה אופטימלית בכל מסך, הסדנה הזו בשבילכם!
בסדנה נלמד את עקרונות האפיון והעיצוב הרלוונטיים לכל פלטפורמה, נדבר על יסודות האפיון ממוקד המשתמש, נקבל כלים לקבלת החלטות אפיוניות וטכנולוגיות, ובעיקר נתאמן יחד ביצירת ממשקים שעובדים היטב.

קראו עוד על הסדנה