יוניק יו איי הוא סטודיו לאסטרטגיית, אפיון ועיצוב חוויית משתמש

אנחנו מתמחים בהפיכת רעיונות עסקיים מנצחים למוצרים מצליחים עם משתמשים מרוצים.

המאפיינים והמעצבים בסטודיו מתכננים ומעצבים את חוויית המשתמש עבור כל ממשק דיגיטלי, ביניהם מערכות תוכנה, אתרים ואפליקציות סמארטפון וטבלט. בנוסף, אנחנו מספקים גם שירותי מחקר למוצרים קיימים (בדיקות שמישות ודוחות מומחה) ושירותי הדרכה לארגונים, לבודדים ולקהל הרחב. קראו עוד על השירותים שלנו.

אנחנו מתגאים באיכות התוצרים שלנו וביכולת שלנו לנהל פרויקטים מורכבים עם הרבה שליטה בידי הלקוח ועם מקסימום שקיפות. אנחנו מאמינים במקצועיות, יסודיות, עבודת צוות מצוינת, יצירתיות, חדשנות, התמחות ומקצוענות, אבל אבל את זה אומרים גם אחרים, לא? הערכים שמבדלים אותנו מחברות אחרות בתחום הם:

 1. Tough. Love
  אנחנו אומרים את מה שאנחנו מאמינים בו, תמיד, אבל אומרים זאת מתוך כבוד והערכה לכל השותפים שלנו.
 2. אמפתיה
  אנחנו שואפים לראות כל אינטראקציה מנקודת מבטם של כל המשתתפים בה. בין אם הם משתמשי המערכת אותה אנחנו מתכננים, הצוות שלנו או הלקוחות שלנו.
 3. מדידה ושיפור מתמיד
  אנחנו שואפים להיות טובים יותר מחר, ממה שהיינו היום.
 4. חדשנות נבונה
  אנחנו יוצרים פתרונות חדשניים ויצירתיים, אבל אף פעם לא רק לשם החדשנות.

קראו עוד על הערכים שלנו

בנוסף על פעילות הסטודיו אנחנו גם מנהלים את הפעילות של ארגון חוויית משתמש ישראל (UXI), אשר נוסד על ידי ברק דנין, מנכ"ל יוניק יו איי, עם קבוצה של עמיתים מהתעשייה. הארגון הוקם ב-2009 ובמסגרתו אנחנו מארגנים כנס מקצועי גדול אחד בשנה, UXI Live, ומפגשי ערב מעמיקים פעם בכמה חודשים.

עבדנו עם מגוון רחב של לקוחות, מתחומי עשיה שונים: מסחר אלקטרוני, פיננסים, טכנולוגיה רפואית, שירותים, מערכות מידע, תקשורת ועוד. נשמח לעבוד גם איתכם!